please wait, site is loading

about

Anna Geziuk i Bartosz Milewski – zgrany duet w życiu i w pracy.

 

Naszym celem jest tworzenie fotografii na najwyższym możliwym poziomie! Sprzymierzeńcami w dążeniu do perfekcji są bogate doświadczenia naszego duetu w zakresie fotografii, estetyki i sztuk wizualnych.

 

Oferujemy realizację w szerokim zakresie typów fotografii, a także wideo i stylizacje modowe (Anna Geziuk). Wykorzystujemy dobrej jakości sprzęt, zarówno w studiu, jak i w plenerze. Nasza praca to zarazem nasza pasja – stale poszerzamy nasze doświadczenia i bazę sprzętową.

 

Anna Geziuk: ceniona fotograf fashion oraz stylista, posiada kilkuletnie doświadczenie w produkcji sesji fotograficznych. Jej zdjęcia modowe i projekty artystyczne są szeroko publikowane w światowych magazynach, do których wtargnęła przebojem (są to m.in. Solis Magazine z Nowego Jorku, HUF Magazine, Fashion Avenue News Magazine – Nowy Jork,  Elegant Magazine – Kalifornia USA, Minc Magazine – Australia, Sheeba Magazine – USA, Dreamingless Magazine – Londyn, FashionPlanets Magzine – Polska, i wiele innych). Jest zdobywcą wielu nagród za fotografie reporterskie. W swoim dorobku ma dokumentację zawodów sportowych (m.in. z Mistrzostw Świata w Akrobatyce Sportowej, Pucharu Świata w Skokach na Trampolinie, Maratonu Hasco-Lek, Mistrzostw Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym), imprez masowych, działań artystycznych, a także street photo. Tworzyła fotografie wnętrz dla deweloperów. Zdobyła doświadczenie w fotografii produktowej, modelowej i reklamowej w dużej polskiej firmie produkującą min. galanterię skórzaną.

 

Bartosz Milewski: absolwent Cornish College of The Arts w Seattle na kierunkach malarstwa i wideografii, a także Krakowskiej ASP (magisterium i doktorat) – w szkołach tych jak i we własnej pracy twórczej zdobył szerokie doświadczenie w sztukach wizualnych, malarstwie, ilustracji i realizacji wideo, stopniowo kierując swoją uwagę ku fotografii. Przez pięć lat nauczał fotografii z uwzględnieniem jej różnych rodzajów, był cenionym promotorem dyplomów fotograficznych w Studium Policealnym, wykładał na Uczelni Wyższej (fotografia, obróbka obrazu, montaż obrazu filmowego, postprodukcja). W ramach zajęć realizował formy filmowe z uczniami. Wielokrotnie prezentował swoje prace (min. z grupą Artyści Zaściankowi) na wystawach w cenionych polskich galeriach. Tworzył dokumentację imprez artystycznych (fotografia i wideo). Zajmował się filmem niezależnym. Jego debiut fabularny miał miejsce na Denver International Starz Film Festival. Tworzył teksty, redagował dwa niezależne pisma. Zajmował się organizacją i promocją działań twórczych.

 

Przykładowe usługi duetu O! Photo:

-portret w studio i w plenerze;

-portrety dzieci;

-sesje beauty/fashion;

-reportaż;

-architektura/wnętrza;

-produkty, zdjęcia reklamowe, katalogowe, packshoty;

-dokumentacja artystyczna;

-realizacje wideo.

 

Dodatkowo oferujemy:

-stylizacja, porady modowe:

korzystając z bogatego doświadczenia w tworzeniu stylizacji zarówno do sesji zdjęciowych, jak i dla osób prywatnych, Anna Geziuk pomoże uporządkować garderobę, dobrać odpowiednie ubrania oraz dodatki odpowiednie zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje!

 

-produkcja sesji fotograficznych:

na życzenie klienta przygotowujemy sesje zdjęciowe „od A do Z”. Znajdujemy i bookujemy lokalizacje, dobieramy ekipę (makijażyści, fryzjerzy, styliści). Przygotowujemy propozycje modeli oraz modelek, ustalamy (za porozumieniem z klientem) warunki współpracy z ich agencjami.

 

-indywidualne i grupowe warsztaty z fotografii:

Chętnie dzielimy się wiedzą. Proponujemy naukę na poziomach: podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Program nauczania dostosowujemy do potrzeb kursanta. Oferujemy zarówno naukę przekrojową (o różnych typach fotografii, min. portret w świetle zastanym jak i sztuczny, w studio i w plenerze, reportaż, krajobraz, wnętrza, zdjęcia produktowe), możemy również zgłębić wiedzę na temat wybranego typu zdjęć. Z naszej wiedzy praktycznej i teoretycznej skorzystali już zarówno pasjonaci i hobbyści, doświadczeni fotograficy komercyjni pragnący rozszerzyć swoją wiedzę i bazę klientów. Z sukcesem przygotowywaliśmy kandydatów na wyższe uczelnie artystyczne, zarówno ucząc jak i pomagając tworzyć portfolio. Wszystko to w przystępnej formie i sympatycznej, pełnej życzliwości atmosferze.